Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Мода > Чем накормить?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
MokrayaVoda
Дата: 26.06.2019
Время: 20:10
Сообщений: 231
  
Завтра у нас юбилей, хочу приготовить что-то вкусное на ужин. Что вы порекомендуете?   
ZiliBili
Дата: 26.06.2019
Время: 20:13
Сообщений: 255
  
Завтра у нас юбилей, хочу приготовить что-то вкусное на ужин. Что вы порекомендуете?
Это что-то праздничное надо, то что вы не едите каждый день. А может приготовить Шатобриан https://myastoriya.com.ua/syraya-produktsiya/steyki/steyki-shatobrian/ подадите его с ризотто и каким-то салатом. Мне кажется будет шикарно и главное вкусно.
 
 
MokrayaVoda
Дата: 26.06.2019
Время: 20:13
Сообщений: 231
  
спасибо за идею   
hasha
Дата: 27.06.2019
Время: 12:56
Сообщений: 137
  
а чем напоить?)   
Olesa_547
Дата: 27.06.2019
Время: 14:04
Сообщений: 163
  
Кофе будет в тему как раз для гостей)) Вот ту можно купить крутое кофе очень качественное https://mywatershop.ua/ru/catalog/kava/ а главное вкусное)) Такое кофе не стыдно наливать гостям)) Мои все друзья спрашивают где я беру такое вкусное кофе)
 
 
Verun
Дата: 30.08.2023
Время: 13:01
Сообщений: 137
  
Ой, а де ж краще всього замовити напівфабрикати? Останнім часом все більше та більше людей перейшли на зручність інтернет-шопінгу, але часто виникає проблема з вибором якісного постачальника. Хочу отримати смачні і свіжі страви, але не захочу ризикувати затяжним процесом повернення товару або невдалим досвідом.   
bilka
Дата: 30.08.2023
Время: 13:08
Сообщений: 114
  
А я знаю один сайт, який спеціалізується на продажі харчових напівфабрикатів від виробника, тому ти можеш бути впевнений у високій якості продукції замовляючи у них. Виробник харчових напівфабрикатів представлений на сайті, дбає про кожен етап виробництва - від вибору сировини до уваги до деталей упаковки. Тут ти знайдеш широкий вибір смаколиків - від класичних до екзотичних, з урахуванням усіх дієтичних потреб. Завдяки зручній онлайн-системі замовлення та оперативній доставці, ти зможеш насолодитися свіжими стравами вдома або на роботі, без зайвого зусилля.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: