Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > охрана помещения
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Marta45_
Дата: 09.08.2020
Время: 02:19
Сообщений: 165
  
Как у вас устроенна охрана вашего объекта?
мне нужны советы какую охрану лучше использовать к кому обратиться?
 
 
Olesa_547
Дата: 10.08.2020
Время: 14:56
Сообщений: 163
  
Есть такая одна охранная компания «ЦЕНТР» в Одессе, советую доверится им. У моего отца есть небольшой магазин с рыболовными штуками, и вот как то раз его обворовали ночью, после чего он решил что стоит лучше заплатить но быть уверенным что все в порядке с магазином. Поэтому обратился к ним, и они оберегают так сказать магазин. А конкретно стоит видеонаблюдение, плюс есть группы реагирования вдруг что они приедут.
 
 
rimass
Дата: 25.08.2020
Время: 17:08
Сообщений: 189
  
У нас на объекте установлена WiFi камера наблюдения полностью справляется со всеми задачами и приходят уведомления на телефон по датчику движения   
Fastys
Дата: 27.04.2021
Время: 23:40
Сообщений: 32
  
Самый дешевый трафик в 2021 году   
Denizs
Дата: 22.12.2023
Время: 19:35
Сообщений: 17
  
У Києві є багато охоронних фірм, але хочеться звернутися до перевіреної.   
Koss7
Дата: 22.12.2023
Время: 19:44
Сообщений: 102
  
Как у вас устроенна охрана вашего объекта?
мне нужны советы какую охрану лучше использовать к кому обратиться?


Я якось теж зіткнувся з питанням забезпечення безпеки для свого об'єкта і після ретельного пошуку звернувся за допомогою до охоронної компанії ОІБ https://oib.com.ua/ Це було як відкриття для мене у сфері професійної безпеки, і я не можу не поділитись своїм позитивним досвідом. Їхній підхід до забезпечення безпеки виявився чудовим – не просто встановлення камер та охоронців, а цілісна система, в якій кожна деталь продумана. Відповідальність, з якою вони підходять до своєї роботи, створює впевненість, що мій об'єкт перебуває під міцним контролем. Їхня охорона продемонструвала увагу до індивідуальних потреб мого об'єкта. Вони запропонували нестандартні рішення, враховуючи особливості місцевості та конфігурацію самого об'єкта. Такий підхід, безумовно, наголошує на їхньому професіоналізмі. Я дуже задоволений послугами цих хлопців! Можу всім рекомендувати!

 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: