Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > Комп'ютерне крісло!
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Karapuz
Дата: 19.01.2021
Время: 18:54
Сообщений: 322
  
Хочу зробити сюрприз для свого брата, він геймер, його теперішнє комп’ютерне крісло дуже зносилось. Хочу на день народження йому подарувати нове, підкажіть, на що звернути увагу?    
annnna
Дата: 19.01.2021
Время: 18:59
Сообщений: 183
  
Якщо в нього гра за комп'ютером займає тривалий період часу, то обов'язково потрібно підібрати зручне крісло, яке забезпечить зручне положення спини. Таким чином не буде напруження.    
sasaH
Дата: 19.01.2021
Время: 19:35
Сообщений: 108
  
Якщо в нього гра за комп'ютером займає тривалий період часу, то обов'язково потрібно підібрати зручне крісло, яке забезпечить зручне положення спини. Таким чином не буде напруження.
Ви не вказали ціну, на яку ви розраховуєте, але думаю, це дорога покупка. Для досягнення максимального комфорту сидіння комп'ютерного крісла має змінювати кут нахилу, зверніть на це увагу.  
 
romann
Дата: 19.01.2021
Время: 19:40
Сообщений: 120
  

Ви не вказали ціну, на яку ви розраховуєте, але думаю, це дорога покупка. Для досягнення максимального комфорту сидіння комп'ютерного крісла має змінювати кут нахилу, зверніть на це увагу.

Я не так давно купив собі нове геймерське крісло, для мене при виборі обов’язковим було глибоке м'яке сидіння з бічною підтримкою і висока спинка, що повторює природні вигини хребта, тому-що я знаю, як швидко втомлюється спина при одноманітному сидінні за комп’ютером.
Я заздалегідь прочитав багато інформації про те, як вибрати крісло для комп’ютера https://journal.rozetka.com.ua/ua/yak-vibrati-krislo-dlya-kompyutera-geymerske-i-dlya-roboti/ і подивився тематичні відео, і вибрав просто ідеальне крісло, в якому зараз дуже зручно.
 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: