Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Відкрити call-центр
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Azana
Дата: 29.04.2021
Время: 15:12
Сообщений: 196
  
Всім привіт, друзі, підкажіть, будь ласка, як можна відкрити кол-центр в компанії?
Мені треба дівчатка які будуть обробляти дзвінки та відповідати на запитання покупців, розсилати рекламні повідомлення. Ось що для цього треба? 
 
Evropa
Дата: 29.04.2021
Время: 16:25
Сообщений: 181
  
Привіт, треба дуже мало - встановити комп'ютер вважаю, а в вас він є, зараз це не дуже дефіцитна річ. Та навчити дівчат користуватися Бітрікс24 CRM - це комплексне програмне забезпечення, яке дозволить працювати вашому кол-центру.   
Azana
Дата: 29.04.2021
Время: 16:43
Сообщений: 196
  
Добре, ви мені ще підкажіть те Бітрікс24 знайти та є чи ні тестова версія. Треба ж дізнатися підходить нам така програма чи не підходить. А так звичайно в нас все є - комп'ютер дуже сучасний стоїть у кожного робітника на робочому столі.    
Evropa
Дата: 29.04.2021
Время: 17:33
Сообщений: 181
  
Звісно ви будете мати змогу спробувати як це все працює. Ось вам Бітрікс24 CRM https://www.bitrix24.ua/articles/crm_call_center.php пробуйте безкоштовно встановити це програмне забезпечення в своєму кол-центру.
Знайдіть в розділі CRM пункт Старт та починайте роботу. Також є розділ комунікацій в який входять: месенджер, та соц.мережі, IP телефонія тощо.
Я використовую свій номер телефону для роботи кол-центру, але можна орендувати телефонний номер, або під'єднати месенджери Facebook, Telegram чи Instagram до відкритих ліній, відповідати з чату компанії. 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: