Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Курси
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Dorona
Дата: 08.06.2021
Время: 21:51
Сообщений: 22
  
Порадьте які онлайн-курси закінчити, щоб можна було добре заробляти віддалено? Не хочу більше працювати в офісі. Курсів так багато, що я розгублена   
VATTAR
Дата: 08.06.2021
Время: 21:54
Сообщений: 25
  
Я вважаю, що найбільш перспективно в плані заробітку програмування. Але не кожному воно по зубах. Я поки вивчаю основи. І важко йде   
Relosa
Дата: 08.06.2021
Время: 22:01
Сообщений: 29
  
А мені здається, що варто звернути увагу на СММ просування. Я дивилася безкоштовні курси з основами. Досить перспективне для заробітку напрямок. Особливо в умовах карантину. Весь бізнес перейшов в онлайн. І всім потрібна реклама. СММ фахівець повинен вміти створювати і оформляти сторінки, налаштовувати таргетовану рекламу, вести сторінки в різних соцмережах. Настійно рекомендую пройти саме курси смм   
AlinaChernaya
Дата: 15.07.2021
Время: 06:06
Сообщений: 288
  
Касаемо получения образования, особенно в сфере маркетинга, рекламы в интернет, или как принято говорить, сфере диджитал, однозначно рекомендую Admixer https://www.admixer.academy/ образовательная онлайн платформа, достаточно мощная - проходила там два курса для повышения квалификации, не с нуля, но должна сказать, что получила очень большой объем знаний и практических умений. Вся информация по ссылке, формат весьма удобный и стоимость обучения также доступная.    
 
 
Перейти в:
Фильтр: