Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Мода > Труби поліпропіленові
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
loveyoulub
Дата: 25.09.2021
Время: 12:53
Сообщений: 175
  
Всім привіт! У мене таке питання на злобу дня, зараз займаємося будівництвом, а так же ремонтом відразу, потрібно купити труби поліпропіленові, де це зробити за вигідною ціною?   
Karelinn
Дата: 25.09.2021
Время: 14:37
Сообщений: 640
  
Так проконсультуйтеся в магазині, вам там підкажуть, які краще брати. Не думаю, що на форумі ви отримаєте слушні поради на даний рахунок, хоча можу й помилятися.   
kater
Дата: 25.09.2021
Время: 14:40
Сообщений: 134
  

Взагалі вони буває різні як за вартістю, так і за характеристиками, економити не варто вже точно. Можна пройтися по магазинах будівельним, подивитися на якість і потім вже замовляти для себе через інтернет, наприклад 
 
bubka
Дата: 25.09.2021
Время: 18:10
Сообщений: 217
  
Тільки недавно нам теж довелося зіткнутися з цим питанням, читали в інтернеті різні статті, як вибрати.
У підсумку купили для себе в магазині АРС труби поліпропіленові https://ars.ua/vodopostachannja-ta-vodovidvedennja/trubi-opaljuvalni-ta-vodoprovidni/trubi-polipropilenovi/ тут на них цілком адекватні ціни, не те що в місцевих будівельних магазинах нашого міста.
А так же сподобався асортимент, до кожного товару є своя характеристика, що допомагає прийняти рішення.
Доставка не змусила себе чекати, всього кілька днів і товар у нас. 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: