Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Мода > Профнастил
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
kater
Дата: 29.01.2022
Время: 20:18
Сообщений: 134
  
Вирішив закрити свою бетонну огорожу на дачі профнастилом. Мені здається, це виглядатиме эстетичнее.
А ви що скажете? Підкажіть також, будь ласка, де можна підібрати хороший і при цьому недорогий матеріал. 
 
Karelinn
Дата: 29.01.2022
Время: 20:18
Сообщений: 640
  
А мені здається, що бетонна огорожа виглядає статуснее. Профнастил зараз використовує кожен, а там, звичайно, ваша справа. Хороший і недорогий матеріал зараз можна підібрати в інтернет-магазинах.   
bubka
Дата: 29.01.2022
Время: 20:19
Сообщений: 217
  
Ну ви ж не знаєте, яка у автора огорожа. Може бетон від старості вже втратив свою привабливість, і авторові хочеться приховати усі недоліки під сучасним профнастилом. Мені здається, що така огорожа виглядатиме гармонійніше.   
loveyoulub
Дата: 29.01.2022
Время: 20:20
Сообщений: 175
  
Якісний профнастил, це відмінний варіант для огорожі, особливо якщо ви підберете якісний матеріал від хорошого виробника.
Я для себе замовляв в інтернет-магазині АРС профнастил https://ars.ua/budivelni-materiali/pokrivelni-materiali/profnastil/ з високою морозостійкістю і стійкістю до різких перепадів температур і підвищеної вологості.
Підбирав кольоровий варіант з хвилею 8 мм, і мені він подобається тим, що на сонці не вигорає.
Вже скільки років пройшло, а він як новенький. 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: