Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > Новини
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
potopa
Дата: 16.02.2022
Время: 22:53
Сообщений: 60
  
Зараз в Україні відбувається багато чого цікавого, про що повинен знати кожен громадянин. Тим більше, зараз таке становище в країні, що потрібно уважно стежити за політикою. По телевізору новини я не дивлюся, читаю лише в інтернеті їх. Я довіряю тільки перевіреним відомим порталам новин, таким як Факти, ТСН, РБК та інші. Ці сайти у мене навіть збережені в закладках, але мені зараз простіше всі новини переглядати в одному місці на сайті Новотека. Що у них зручно, так це те, що стрічка останніх новин постійно оновлюється, там автоматично з'являються посилання на щойно опубліковані новини на різних порталах новин. Так що, хто стежить за свіжими новинами - вам буде корисний цей ресурс. Та й загалом для економії часу зручно ним користуватися.   
klarissa
Дата: 07.11.2022
Время: 12:27
Сообщений: 118
  
Я читаю новини на сайті Експрес онлайн - https://expres.online/ , тут завжди свіжі та актуальні новини. Плюс багато цікавої інформації пізнавального характеру можна знайти в таких розділах, як: здоров'я, спорт, історії з житті, стиль життя чи розмова з зіркою. Завжди цікаво та зручно, ажде стрічка новин постійно оновлюється та доступна цілодобово (за умови доступу до інтернету звичайно)))))   
 
 
Перейти в:
Фильтр: