Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Юрист в Києві
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
alexbordug
Дата: 28.11.2022
Время: 16:28
Сообщений: 304
  
Підкажіть хорошого юриста у м. Києв по сімейному праву. Хочу розлучитися з чоловіком, але потрібна допомога юриста. Як все правильно зробити, які документи потрібно.    
nalinatella
Дата: 28.11.2022
Время: 17:33
Сообщений: 235
  

Добрий вечір. Зможу вам допомогти і підкажу кращого юриста в Києві https://riyako.com.ua/ua/ який допоможе вирішити всі вами питання в короткий термін. Сама була їх клієнткою, і знайомі зверталися, всі залишилися задоволені. Ціни на послуги не завищені. Звертайтеся, впевнена що результат буде той який ви очікуєте.


 
 
Rimma
Дата: 25.06.2023
Время: 15:40
Сообщений: 526
  
Хто може порадити юриста з поділу майна?   
Anasteisha
Дата: 25.06.2023
Время: 22:30
Сообщений: 607
  
Хто може порадити юриста з поділу майна?

Знайома проблема. Я зверталася до послуг юридичної компанії «PRIKHODKO & PARTNERS», чого і вам раджу. Досвідчені юристи поділ майна, забезпечать законне право на майно і позбавлять від необхідності затягувати суперечку з колишнім чоловіком до нескінченності.



 
 
ToplevStass
Дата: 18.03.2024
Время: 10:16
Сообщений: 291
  
Підбирати юриста потрібно уважно і обов'язково звертати увагу на його фактичний досвід роботи    
Sanna
Дата: 19.03.2024
Время: 09:08
Сообщений: 168
  
Ви праві. Я нотаріуса шукаю. І так само по столиці    
Allezina
Дата: 20.03.2024
Время: 11:11
Сообщений: 293
  
Ви праві. Я нотаріуса шукаю. І так само по столиці

Точно знаю, що один дійсно хороший нотаріус поряд зі станцією м. Університет має офіс https://kievnotarius.com/ . Маю на увазі зараз Горбурова Кирила Євгеновича. До нього ви можете сміливо записуватись та вирішувати певні юридичні питання. Ми звертались до нього за оформленням довіреності. Все оперативно, професійно, чітко та зрозуміло. Одразу відчувається, що фахівець ідеально знає свою справу.
 
 
megasuper
Дата: 06.04.2024
Время: 20:17
Сообщений: 112
  
Ще в кого які є контакти юристів?   
Alenka
Дата: 06.04.2024
Время: 20:37
Сообщений: 144
  
Мені в свій час, коли потрібна була юридична допомога нашій родині, то порадили знайомі звернутися до юриста Науменко Олександр Миколайович Це один з провідних столичних юристів, який надає послуги на адекватних умовах, а також цілком досвідчений та коректний фахівець. Ми були дуже задоволені роботою з ним, це реально кращий юрист, який коли-небудь нам траплявся.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: