Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Який інтернет краще підключити в Києві?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
KingRing
Дата: 02.12.2022
Время: 14:57
Сообщений: 371
  
Підкажіть хорошого провайдера в Києві? Хочеться нормальний інтернет, оскільки перейшов працювати на віддалений режим.   
Frezzy
Дата: 02.12.2022
Время: 16:39
Сообщений: 299
  
Теж підключали інтернет новий коли заїхали. Старий провайдер взагалі не радував стабільністю, та й за ціною тариф дорожчий був. Зараз перейшли на "Інформаційні технології", тариф Максимальний за 300 грн на місяць. Швидкість гідна і комфортна для роботи, інтернет жодного разу не пропадав. Можете на сайті подивитися й інші тарифи, є дешевші та дорожчі варіанти залежно від швидкості.   
AlinaChernaya
Дата: 07.05.2024
Время: 22:20
Сообщений: 288
  
Когда мне нужно было выбрать интернет-провайдера на Троещине https://www.connect.net.ua/ru/internet-provider-la/kiev/troeschina/ то решила воспользоваться сервисом Connect. Сайт предоставил обширный список провайдеров, доступных в этом районе. Я могла сравнить тарифы и условия подключения прямо на одной странице, что сэкономило мне много времени. В итоге я нашла оптимальный вариант, который полностью удовлетворяет мои потребности. Рекомендую, быстро и без лишних хлопот - мне в свое время его друзья посоветовали.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: