Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Поддержка сайта > Хочу купити нерухомість у Словаччині
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
KingRing
Дата: 23.06.2023
Время: 19:12
Сообщений: 371
  
У мене така ситуація: я вирішив придбати квартиру в Словаччині для відпочинку та інвестицій. Я чув, що ціни на нерухомість там досить доступні для українців. Але у мене виникли деякі проблеми. Де можна знайти достовірну інформацію про ціни та умови покупки?   
Karelinn
Дата: 23.06.2023
Время: 19:47
Сообщений: 642
  
Я недавно придбав квартиру в Словаччині і можу поділитися своїм досвідом. Що стосується інформації про ціни та умови покупки, я скористався сайтом Realty Slovakia. Там можна знайти широкий вибір нерухомості в різних районах Словаччини. Я особисто зв'язався з їхнім агентом, який виявився дуже привітним та компетентним. Він проконсультував мене з усіх питань, допоміг вибрати підходящу квартиру та організував зустріч з продавцем. Ось тут можете почитати більш детально про українці в словаччині телеграм нерухомість. Взагалі, процедура покупки пройшла гладко і без проблем.   
mizolda
Дата: 22.07.2023
Время: 16:07
Сообщений: 292
  
А я навпаки, лише в Україні хочу купити нерухомість. Десь на Заході.   
Sanna
Дата: 22.07.2023
Время: 20:23
Сообщений: 171
  
Якщо ви збираєтесь купувати нерухомість в Україні, варто пройти по посиланню , щоб перевірити власника. Тут введіть ім'я та прізвище, побачите за результатами якою нерухомістю людина володіє. Якщо вона дійсно власник - можна купувати та не боятися обману.   
PowerBlack
Дата: 28.08.2023
Время: 18:15
Сообщений: 386
  
Какая лотерея? Есть рабочие стратегии + нужно уметь пользоваться статистикой и головой. А еще лучше, когда ты — новый игрок. На тебя еще нет никаких данных у БК. Регаешься, берешь бонус 1xbetvip.site/ и ставишь по стратегии, например, Мартингейл.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: