Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Аутсорсинг персоналу
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Yasia
Дата: 21.09.2023
Время: 19:24
Сообщений: 167
  
Мені потрібна компанія, що пропонує аудиторсинг вакансій. Хто може порадити?   
mizolda
Дата: 22.09.2023
Время: 11:15
Сообщений: 292
  
Я знаю, що зараз багато компаній саме в такому форматі часто наймають людей. Це вигідно, коли нема можливості розширяти штат, але є додаткова робота, котру треба виконати.   
Sanna
Дата: 22.09.2023
Время: 11:37
Сообщений: 170
  
Зверніться в компанію Fillin, котра пропонує послугу аутсорсинг персоналу https://fillin.ua/nashi-uslugi/autsorsing/ в Україні та найкращі умови співпраці. Тут можна знайти людей для виконання робіт у короткі терміни. Мені не раз сюди доводилось звертатися, адже вантажники потрібні часто, а в штаті таких вакансій не передбачено.   
ToplevStass
Дата: 10.10.2023
Время: 12:40
Сообщений: 298
  
А открытые вакансии обычно на каких сайтах смотреть удобно?    
Allezina
Дата: 11.10.2023
Время: 10:17
Сообщений: 296
  
А открытые вакансии обычно на каких сайтах смотреть удобно?

Это вы уже определить сами для себя можете. Мне по Чернигову было удобно смотреть свежие вакансии через сайт поиска работы robota.ua . Как-то очень легко и просто было сориентироваться в меню самого сайта и держать руку на пульсе всех обновлений по предложениям от работодателей. А ещё я знала, что на этом сайте публикуют предложения о работе только проверенные честные компании




 
 
Yasia
Дата: 20.01.2024
Время: 20:41
Сообщений: 167
  
Нам с команду потрібні програмісти. Дуже складно хороших знайти.   
Miron
Дата: 21.01.2024
Время: 21:52
Сообщений: 142
  
Тоді вам необхідно звертатись до кращих у своїй справі - рекрутингове агентство ITExpert. Golang-розробникаhttps://itexpert.work/uk/technologies/golang/ тут нам підібрали в команду ідеально. Прекрасно орієнтуються та пропонують відповідних людей по запиту. Звертайтесь, тут вам допоможуть якісно та швидко.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: