Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > eCommerce та Payoneer для України
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Vas21
Дата: 30.12.2023
Время: 21:35
Сообщений: 233
  
Останнім часом я дуже зацікавився власним інтернет-магазином, і ось питання для тих, хто вже має досвід у цьому: як ви вирішуєте питання міжнародних платежів у своєму експортно-імпортному бізнесі? Чи є тут люди, які користуються Payoneer? Як правильно зареєструватися та використовувати його для зручних фінансових операцій в електронній комерції? Чекаю на ваші поради!   
kinkong
Дата: 30.12.2023
Время: 21:47
Сообщений: 255
  
Я раджу подивитися у бік Payoneer для вашого електронного бізнесу. Завдяки їхній системі, ви зможете легко отримувати гроші від клієнтів з усього світу. Я сам використовую Payoneer у своєму магазині з продажу рукоділля, і це дуже зручно. Якщо цікавить Payoneer як зареєструватися https://progroshi.in.ua/reyestraciya-payoneer/ або вам потрібно отримати додаткову допомогу, особливо якщо ви українець, рекомендую звернутися до Pro Groshi. Вони не лише надають консультації щодо реєстрації в Payoneer, а й пропонують допомогу у вирішенні питань, пов'язаних із міжнародними торгівельними майданчиками. З Pro Groshi вам буде легше здійснювати свої бізнес-платежі та ефективно виводити кошти.    
 
 
Перейти в:
Фильтр: