Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Поддержка сайта > Де можна купити хороший чай пуер?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Malahit
Дата: 08.01.2024
Время: 10:04
Сообщений: 309
  
Друзі доброго часу доби, я чув, що чай пуер - це щось дуже особливе. Як правильно вибрати його і де краще купувати? Може, хто-небудь поділиться своїм досвідом і порадами? Пишіть в коментарях.
 
 
Andreas
Дата: 08.01.2024
Время: 10:05
Сообщений: 494
  
Пуер - це чудовий напій! Я рекомендую обирати старі, витримані пуери, які мають глибокий смак. Деякі великі чайні магазини мають чудовий вибір, але обов'язково звертайте увагу на рейтинг якості та відгуки покупців.
 
 
Karapuz
Дата: 08.01.2024
Время: 10:06
Сообщений: 317
  
Зазвичай я купую його в спеціалізованих магазинах або від перевірених онлайн-постачальників. Рекомендую звертати увагу на роки врожаю та умови зберігання для отримання найкращого смакового профілю.
 
 
sasaH
Дата: 08.01.2024
Время: 10:07
Сообщений: 106
  
Зазвичай я купую його в спеціалізованих магазинах або від перевірених онлайн-постачальників. Рекомендую звертати увагу на роки врожаю та умови зберігання для отримання найкращого смакового профілю.


Привіт усім! Я недавно зробила чудову покупку в цьому магазині - чай пуер https://maudau.com.ua/category/chai-2/typ_83=puer Я давно шукала якісний пуер, оскільки захоплююся китайськими чаями. В Мaudau мене вразила різноманітність пуерів, від шен (сирого) до шу (старіння).
Замовила кілька пакетиків шен пуера, і вони виявилися надзвичайними. Глибокий, насичений смак з земляними нотками та приємний аромат.
Це чудовий вибір для тих, хто цінує складність та глибину чайних ароматів. Дуже задоволена покупкою і з нетерпінням чекаю наступного чаювання.



 
 
viron
Дата: 18.03.2024
Время: 20:00
Сообщений: 114
  
Дуже дякую. Давно хочу спробувати.   
mizolda
Дата: 18.03.2024
Время: 20:03
Сообщений: 289
  
Взагалі-то багато де Пуер чай продають, але не всюди оригінальний та якісний. Я для себе спробувала купувати в магазині Space Coffee, тут дійсно якісні продукти та гарний їх вибір. До чаю ще ж треба щось солоденьке купити не забути.   
ToplevStass
Дата: 10.04.2024
Время: 08:00
Сообщений: 291
  
И мне больше всего Чай Пуэр по своим вкусовым качествам импонирует    
Allezina
Дата: 11.04.2024
Время: 12:12
Сообщений: 293
  
И мне больше всего Чай Пуэр по своим вкусовым качествам импонирует


Аналогично! У этого чая максимально выразительный вкус и аромат. Я это в напитках больше всего и ценю! Кстати, вы где обычно заказываете чай? Мне удобней всего через интернет-магазин Кофеек Чай Пуэр https://coffeeok.com.ua/chay/puer брать. Он там всегда в наличии есть, цены хорошие и ассортимент максимально широкий.



 
 
mizolda
Дата: 11.04.2024
Время: 18:07
Сообщений: 289
  
А які ще любите напої?   
mizolda
Дата: 11.04.2024
Время: 18:07
Сообщений: 289
  
А які ще можете порекомендувати смачні напої?   
 
 
Перейти в:
Фильтр: