Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Выставки > Варіант доставки обідів в офіс у Києві
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Karelinn
Дата: 02.02.2024
Время: 20:23
Сообщений: 570
  
Вітаю! Шукаю найкращий варіант доставки обідів в офіс у Києві. Завдання складне – хочеться чогось смачного, здорового і, звісно ж, щоб це було вигідно. Офіс знаходиться у центрі міста, ідеально, щоб доставка була оперативною. Можливо, у когось є позитивний досвід? Розглядаю всі пропозиції та поради. Дякую!   
UXU
Дата: 02.02.2024
Время: 20:25
Сообщений: 185
  
Привіт! З розміром вашого офісу та його розташуванням, ви маєте чимало варіантів. Які спеціалізуються на доставці смачних та здорових обідів усередину міста. Мають різноманітні меню для кожного смаку та враховують дієтичні обмеження. Зазвичай, доставка відбувається оперативно. Рекомендую дізнатися у них про умови співпраці та акції.   
Karelinn
Дата: 02.02.2024
Время: 20:29
Сообщений: 570
  
Дякую за інформацію! Обов'язково розгляну варіант з "Obiady Express". Але також цікавлюсь, чи може бути ще щось конкурентоспроможне. Можливо, у когось є досвід з іншими службами доставки обідів у центрі Києва? Буду вдячний за рекомендації!   
UXU
Дата: 02.02.2024
Время: 20:31
Сообщений: 185
  
Звісно! Цей чудовий варіант – це "GoodChoice" https://goodchoice.kyiv.ua/ . Їхнє меню вражає різноманіттям та смаком. Їжа завжди свіжа, гаряча та в стильній упаковці. Замовлення можна виконати онлайн, швидко та легко. Вони також пропонують різні плани обідів для офісів, що може виявитися вигідним. Давайте перевіримо і переконаємось, наскільки це підходить для вашого офісу. Бажаю смачних обідів!   
amaksimova
Дата: 14.02.2024
Время: 12:11
Сообщений: 27
  
Я сейчас начинаем новый кейтеринг, готовим для быстрой развозки обед. Поделюсь своей идеей – нашла статью ​https://from-ua.info/spysok-restorannoho-oborudovanyia-polnoe-rukovodstvo-2023-h/ с полным списком оборудования для ресторанов, поэтому списку и подбирали все что нужно нам, нашли удачные рецепты, несколько хороших поваров и сейчас в моем обслуживаем конкретный район где у нас постоянные клиенты на обед.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: