Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Выставки > джерело українських казок
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Andreas
Дата: 05.02.2024
Время: 18:02
Сообщений: 496
  
Вітаю всіх! Шукаю джерело українських казок для вечірнього читання моїй дитині. Може, хтось знає перевірений сайт?
 
 
Karapuz
Дата: 05.02.2024
Время: 19:34
Сообщений: 318
  
Привіт, друзі! Я нещодавно звернув увагу на сайт ForKids для читання казки українською онлайн і хочу сказати, що це було одне з найкращих відкриттів для мене та моєї родини. Ми з дружиною хочемо, щоб наші діти зростали з любов'ю до української мови та культури, і цей сайт допомагає нам у цьому. Кожен вечір ми читаємо нову казку, і це стало чудовою сімейною традицією. Якість контенту на сайті висока, а вибір казок вражає своєю різноманітністю. Щиро вдячний за такий ресурс і з радістю рекомендую його всім, хто бажає збагатити своїх дітей українською спадщиною.   
viron
Дата: 14.02.2024
Время: 18:36
Сообщений: 114
  
А не хочете на театральну казку з дитиною піти? Це ж набагато цікавіше.   
Yasia
Дата: 15.02.2024
Время: 19:27
Сообщений: 167
  
Моя дитина лише на слух не сприймає інформацію, їй потрібно візуалізувати героїв казки, тоді краще розуміє та задоволення більше від перегляду, а не лише прослуховування. Тому ми в театр Молодіжний ходимо, тут ставлять прекрасні вистави для дітей ,є багато саме казок. Подивіться, раджу сходити разом з дітьми й вам.   
 
 
Перейти в:
Фильтр: