Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Аренда автопогрузчика
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
annnna
Дата: 28.02.2024
Время: 18:39
Сообщений: 179
  
Друзья, возникла необходимость в аренде автопогрузчика на несколько дней для разгрузки товара на складе. Кто-то сталкивался с подобной ситуацией и может порекомендовать проверенного поставщика в нашем регионе?
 
 
sasaH
Дата: 28.02.2024
Время: 21:49
Сообщений: 106
  
Сотрудничество с компанией https://minirent.ua/avtopogruzchik/ в области аренды автопогрузчика стало для нашего склада настоящим спасением. Их техника всегда находится в отличном состоянии, что позволяет нам выполнять складские операции без задержек и проблем. Особенно хочу отметить оперативность и профессионализм сотрудников компании - всегда готовы прийти на помощь и решить любые вопросы. Благодаря "МИНИРЕНТ" наш склад функционирует более эффективно и безопасно.   
SnezannA
Дата: 08.04.2024
Время: 19:31
Сообщений: 246
  
А мені на роботі дали завдання промоніторити ціни на покупку нового навантажувача. /Оскільки часто його використовуємо в роботі, тому є бажання придбати свій власний навантажувач.    
TamarkaFder
Дата: 08.04.2024
Время: 22:35
Сообщений: 244
  
А мені на роботі дали завдання промоніторити ціни на покупку нового навантажувача. /Оскільки часто його використовуємо в роботі, тому є бажання придбати свій власний навантажувач.

Звичайно, якщо ви постійно використовуєте в роботі навантажувач, тоді вам є зміст подумати над тим, щоб його придбати, адже постійно брати в оренду це дуже дорого. Так ось, рекомендую вам відвідати сайт компанії виробника TDC, це український виробник якісної та сучасної техніки спеціального призначення. Впевнена, що вони запропонують широкий асортимент якісної техніки за доступною ціною. Прочитати більше інформації про Фронтальний навантажувач, та дізнатись його детальні характеристики зможете у них на сайті.

 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: