Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > Вибір мобильного телефону
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Azana
Дата: 15.03.2024
Время: 16:22
Сообщений: 196
  
Дуже хочу купити новий мобільний телефон, може хто знає як вибрати гарний?
Мені такий треба - щоб гарно тримав заряд, можна було робити якісні фото, звісно коштував недорого. І щоб був сучасного дизайну. Що підкажете?  
 
Milenkov
Дата: 15.03.2024
Время: 16:26
Сообщений: 28
  
Треба ще знати скільки ви готові витрати на покупку нового мобільного телефона. Є різні моделі, дешеві та дорогі. То гарно, що ви знаєте які функції смартфона вам потрібні. Таким чином можна зайти в магазин, вибрати ті телефони які підходять за ціною і вибрати новий гаджет. Зараз чудовий вибір в магазинах!    
Azana
Дата: 15.03.2024
Время: 16:26
Сообщений: 196
  
Не дуже дорогий потрібно, десь до 10-12 тисяч гривен. Ще хотіла спитати - на який бренд звертати увагу і модель? І як вважаєте - можна чи ні купувати смартфон онлайн?    
Milenkov
Дата: 15.03.2024
Время: 16:30
Сообщений: 28
  
Можу порадити придивиться до Xiaomi Redmi Note 13 Pro 8/256 Midnight Black. Цей телефон дійсно вражає своєю продуктивністю та якістю зображення на екрані. Чудовий процесор дозволяє запускати будь-які програми без затримок, а камера здатна знімати неймовірні фотографії та відео. Смартфон має стильний та сучасний дизайн.
За ціною коштує недорого, я такий собі для роботи замовляв в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/products/mobile/ він і зараз там є у продажу. Може це саме та модель мобільного смартфону яку ви шукаєте.

 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: