Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > Який обрати для себе новий смартфон?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Karapuz
Дата: 18.03.2024
Время: 18:43
Сообщений: 317
  
Привіт всім! Шукаю новий смартфон, бо мій старенький вже не витягує. Хочу знайти щось з крутою камерою, адже люблю фотографувати подорожі та свої пригоди. Може хтось порадить модель, яка робить фантастичні знімки, але при цьому не коштує як космічний корабель? Цікавлюсь думками та власним досвідом користування. Дякую!
 
 
Karapuz
Дата: 18.03.2024
Время: 18:47
Сообщений: 317
  
Привіт! Я також нещодавно шукав смартфон з гарною камерою, щоб фотографувати свої подорожі. Вирішив вибрати " SAMSUNG Galaxy A25", і вам раджу. Камера тут просто бомба, особливо при слабкому освітленні. І ціна абсолютно адекватна за таку якість. Фотки виходять чіткі, навіть якщо знімати рухомі об'єкти. Дуже задоволений покупкою!
 
 
Andreas
Дата: 18.03.2024
Время: 18:48
Сообщений: 494
  
Підтримую попереднього оратора! Самсунг дійсно чудовий вибір. Я використовую його вже пів року і фотографії дійсно фантастичні. Але як альтернативу можу порекомендувати ще й "Оппо Файнд Х3 Про". Цей телефон має неймовірно точну кольоропередачу завдяки 10-бітному кольору. Також відмінний вибір, якщо любите фотографувати!
 
 
romann
Дата: 18.03.2024
Время: 18:50
Сообщений: 116
  
Підтримую попереднього оратора! Самсунг дійсно чудовий вибір. Я використовую його вже пів року і фотографії дійсно фантастичні. Але як альтернативу можу порекомендувати ще й 'Оппо Файнд Х3 Про'. Цей телефон має неймовірно точну кольоропередачу завдяки 10-бітному кольору. Також відмінний вибір, якщо любите фотографувати!



Привіт усім! Хочу поділитися своїм досвідом вибору смартфона. Нещодавно придбав SAMSUNG Galaxy A25 5G 6/128Gb Dual Sim Black https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/smartfoniy_i_mobilniye_telefoniy_samsung_sm_a256b_galaxy_a25_5g_6128gb_zkd_black.html в магазині Фокстрот і залишився дуже задоволений.
Чому обрав саме цю модель? 5G підтримка насправді робить різницю в швидкості інтернету, а 6 ГБ оперативки забезпечують плавну роботу додатків.
Ще один плюс - великий об'єм пам'яті, 128 ГБ, що дозволяє зберігати безліч фото і відео. Покупка в цьому магазині виявилась вдалим вибором завдяки їхньому сервісу та гарантії.


 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: