Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Выставки > Як почистити срібний ланцюжок від чорноти?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Karelinn
Дата: 05.04.2024
Время: 15:29
Сообщений: 632
  
Ой, дівчата та хлопці, допоможіть, будь ласка! Щось моєму срібному ланцюжку вже другий тиждень, як чорнота накопилась. Я нічого не знаю, як це виправити. Навіть носити його страшно, бо воно виглядає якось нецікаво. А ви знаєте, як почистити срібний ланцюжок від чорноти? Може, є якісь народні методи або спеціальні засоби? Діліться досвідом, будь ласка, бо мені вже потрібно цим зайнятися!

 
 
UXU
Дата: 05.04.2024
Время: 15:30
Сообщений: 242
  
Чорні відкладення на срібному ланцюжку можуть виникати через контакт із повітрям, косметичними засобами, а також через реакцію із певними хімічними речовинами. Найефективнішим способом їх видалення є використання спеціальних засобів для чищення срібла. Можна використовувати готові засоби, які продаються в ювелірних магазинах або аптеках. Також, можна використовувати народні методи, наприклад, протерти ланцюжок соком лимона або содою. Однак, слід пам'ятати, що перед застосуванням будь-якого засобу слід перевірити його дію на невеликому шматочку срібла, щоб уникнути пошкоджень.   
Karelinn
Дата: 05.04.2024
Время: 15:33
Сообщений: 632
  
Дякую за пораду! Звучить досить просто, спробую зробити самостійно. Але якщо виникнуть які-небудь складнощі, де я можу звернутися за допомогою? Може, є якісь магазини або майстри, які професійно очищають срібні вироби?   
UXU
Дата: 05.04.2024
Время: 15:34
Сообщений: 242
  
Якщо ви шукаєте професійне очищення для свого срібного ланцюжка, рекомендую звернутися до магазину "Срібна Країна". Вони пропонують широкий спектр послуг з догляду за срібними виробами https://sribnakraina.ua/ua/kak-pochistit-serebryanuyu-tsepochku-ot-chernoty.html , включаючи чищення від чорноти. Тут ви можете отримати якісний сервіс та професійні поради щодо догляду за вашим сріблом. Детальніше про методи чищення срібних виробів ви можете дізнатися на їхньому веб-сайті   
OOpla
Дата: 10.04.2024
Время: 19:37
Сообщений: 141
  
Дуже корисна інформація.   
Denizs
Дата: 10.04.2024
Время: 19:41
Сообщений: 17
  
Ой, дівчата та хлопці, допоможіть, будь ласка! Щось моєму срібному ланцюжку вже другий тиждень, як чорнота накопилась. Я нічого не знаю, як це виправити. Навіть носити його страшно, бо воно виглядає якось нецікаво. А ви знаєте, як почистити срібний ланцюжок від чорноти? Може, є якісь народні методи або спеціальні засоби? Діліться досвідом, будь ласка, бо мені вже потрібно цим зайнятися!

Я сам стикався з такою ситуацією. Щоб виправити проблему з чорнотою на срібному ланцюжку, я використовував ортофосфорну кислоту 75% https://him-element.com.ua/uk/41-кислоти/p/399-ортофосфорна-кислота-75 Спочатку, знадобиться деяка обережність. Я завжди надягав рукавички та працював у добре провітрюваному приміщенні. Потім я розбавляв кислоту водою у пропорції 1:1. Занурив ланцюжок у цей розчин, і залишив його там на декілька хвилин, трохи перемішуючи. Після цього, ретельно промивав його під теплою проточною водою. Не забудьте використовувати м'яку тканину або щітку для полірування, щоб повернути ланцюжку блискучий вигляд. В моєму випадку цей метод виявився ефективним. Срібний ланцюжок виглядав як новий після такого очищення.

 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: