Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > За що мені заплатить страхова?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
MokrayaVoda
Дата: 12.04.2024
Время: 14:03
Сообщений: 231
  
Збираюсь в подорож, мені сказали що потрібно буде ще зробити туристичне страхування. А хто підкаже, що по такому полісу буде оплачувати страхова компанія?   
ZiliBili
Дата: 15.04.2024
Время: 17:40
Сообщений: 255
  
Збираюсь в подорож, мені сказали що потрібно буде ще зробити туристичне страхування. А хто підкаже, що по такому полісу буде оплачувати страхова компанія?


Туристичне страхування є надзвичайно важливим для безпечної та безтурботної подорожі. Воно захистить вас від непередбачуваних витрат у разі виникнення різноманітних ситуацій. Ви можете дізнатися на dailylviv.com За що заплатить страхова компанія по туристичному полісу, а за що — ні? це доволі цікаво і пізнавально.

Якщо своїми словами, то страхова компанія оплатить вартість амбулаторного та стаціонарного лікування, діагностики, медикаментів та госпіталізації у разі раптового захворювання або нещасного випадку під час подорожі. Більшість туристичних полісів передбачають відшкодування збитків у випадку втрати, крадіжки чи пошкодження вашого багажу авіакомпанією під час перельоту.

Проте, варто пам'ятати, що універсального покриття не існує. Стандартний туристичний поліс, як правило, не покриває ризики, пов'язані з екстремальними видами спорту, участю в масових заворушеннях, вагітністю чи хронічними захворюваннями. Тож перед придбанням страховки обов'язково уважно вивчіть її умови.
 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: