Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Новости > Зробили стоянку біля будинку..
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
MokrayaVoda
Дата: 12.04.2024
Время: 18:02
Сообщений: 231
  
Зробили стоянку біля будинку, машини не дешеві і вирішили найняти охоронця. Але треба вирішити де він буде сидіти. Я знаю є такі будиночки для охорони. Можливо ви замовляли і допоможете обрати?   
ZiliBili
Дата: 15.04.2024
Время: 06:36
Сообщений: 255
  
Зробили стоянку біля будинку, машини не дешеві і вирішили найняти охоронця. Але треба вирішити де він буде сидіти. Я знаю є такі будиночки для охорони. Можливо ви замовляли і допоможете обрати?
Я думаю що ви звертали увагу на пости охорони, різні КПП де стоїть будиночок/пост, тому і для вас це буде ідеальним варіантом. З власного досвіду можу порадити звернути увагу на компактні модульні будиночки від компанії ТОВ 'Трансмодульбуд'. Вони пропонують ряд типових проектів, цілком пристосованих для потреб охорони.

Наприклад, популярною моделлю є БМ 1.2 https://blockunit.com.ua/catalog/modulni-posty-ohorony/ - невеликий модуль площею близько 6 кв.м. У ньому вже передбачено все необхідне для роботи та відпочинку охоронця: робоче місце, опалення, вікно для огляду території, санвузол. Крім БМ 1.2 доступні й інші модульні конструкції різних розмірів та планувань під конкретні запити замовника.

 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: