Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Выставки > Игрушки для детей
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Yasia
Дата: 22.07.2023
Время: 16:33
Сообщений: 162
  
А порадьте мені хорошого надійного гуртового постачальника іграшок в Україні.   
Sanna
Дата: 22.07.2023
Время: 18:51
Сообщений: 168
  
Компанія Bontoy - мій надійний постальник іграшок за гуртовими цінами, найкращі умови мені тут запропонували. Зараз я в них на постійній основі замовляю https://bontoy.ua/ бластери X-Shot, набори солдатів Soldier Force, іграшкові танки, іграшкові літаки. Це для хлопців. А для дівчат тут є гарні настільні ігри, пазли, косметика. Дивіться самі, що вам треба, а вибрати є з чого.   
nbayounboat
Дата: 09.10.2023
Время: 10:20
Сообщений: 5
  
Как родителю, одной из важнейших задач является обеспечение полноценного развития своего ребенка. Покупка игрушек играет существенную роль в этом процессе. Однако перед тем, как приобретать новую игрушку для своего малыша, стоит задать себе несколько вопросов:

Что ребенок уже имеет? Прежде чем покупать новую игрушку, оцените, какие игрушки уже есть у вашего ребенка. Возможно, у него есть несколько игрушек, с которыми он играет редко, и стоит дать им вторую шанс.

Какая цель у покупки? Попробуйте определить, какую цель вы преследуете, покупая конкретную игрушку. Это может быть развитие определенных навыков (например, моторики или логики), обогащение фантазии, удовольствие или даже социализация через игру  
 
tot3ntanZz
Дата: 09.10.2023
Время: 10:22
Сообщений: 4
  
Мой малыш , самый лучший, именно это сказала мне моя жена , когда я выбирал игрушку своему сыну , вы только посмотрите сколько их тут https://lolo.com.ua/ и поймите что вам нужно , я сидел и думал очень долго , мне кажется стоит просто задуматься о интересах ребенка , я своей жене сказал что мне нужно чтобы мой сын играл только качественными игрушками, гляньте и скажите чтобы вы выбрали своему ребенку.   
SnezannA
Дата: 03.11.2023
Время: 09:18
Сообщений: 246
  
Іграшка - це невід'ємний атрибут будь-якої дитини. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент різних іграшок, я вважаю що потрібно обирати якісні та розвиваючі іграшки, які чогось навчать вашу дитину. На вибір іграшки впливає ві, тому спочатку варто дізнатись про розвиток дитини зробити це зможете за посиланням, і відповідно до вимог обирайте іграшки.    
SnezannA
Дата: 05.11.2023
Время: 22:14
Сообщений: 246
  
Як раз самий час подумати про покупки іграшок для дітей, адже свято Миколая не за горами.   
ToplevStass
Дата: 22.11.2023
Время: 16:46
Сообщений: 286
  
Діткам потрібно лише якісні іграшки купувати    
Allezina
Дата: 23.11.2023
Время: 10:56
Сообщений: 286
  
Діткам потрібно лише якісні іграшки купувати

А хіба може бути інакше?? Напевно що точно ні! І я в цьому переконана на усі сто відсотків, якщо чесно. Для свого синочка лише якісні іграшки купую і точно знаю, що йому найбільше подобається. Він в мене просто обожнює Іграшки персонажі Історії іграшок https://originaldolls.com.ua/ua/alldisney/cartoon/istorija-igrushek/ . Мультик дивився із захопленням і просто марить усіма цими героями!


 
 
Valik789
Дата: 27.11.2023
Время: 15:05
Сообщений: 5
  
і мені цікаво дізнатися теж   
Valik789
Дата: 27.11.2023
Время: 15:05
Сообщений: 5
  
і мені цікаво дізнатися теж   
 
 
Перейти в:
Фильтр: