Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Работа > Картридж
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
SnezannA
Дата: 10.05.2023
Время: 23:21
Сообщений: 246
  
Я працюю в офісі у Львові, звичайно, що без принтера та без друку тут не обходиться. Уже довгий час, ми заправляємо картриджі у maximum-service.com.ua , це сучасний сервісний центр, де пропоную послуги ремонту та технічної підтримки принтерів, а також допомагають з заправкою картриджів. Сервіс на вищому рівні.    
Yasia
Дата: 09.08.2023
Время: 18:23
Сообщений: 169
  
А де в Києві можна заправити картридж, може хтось порадить?   
Sanna
Дата: 10.08.2023
Время: 10:31
Сообщений: 171
  
У столиці зверніться в Київ ІТ Сервіс . Тут якісно заправляють картриджі до принтерів відомих брендів, перелік послуг з цінами є на сайті, а також умови співпраці. Як на мене, цей сервіс найбільш комфортний та тут дійсно хороші спеціалісти працюють.Тільки сюди сама постійно звертаюсь.   
mizolda
Дата: 10.08.2023
Время: 10:50
Сообщений: 292
  
Знаю цей сервіс, сама тут часто буваю. Все офісне обладнання тут ремонтуємо.   
nikk
Дата: 30.11.2023
Время: 23:33
Сообщений: 58
  
Я тоже сталкивался с подобными проблемами не так давно. Рекомендую обратить внимание на компанию https://greentex.kiev.ua/ . У них отличный сервис по обслуживанию принтеров. Они предоставляют широкий спектр услуг - от регулярного технического обслуживания до ремонта и замены запчастей. Кроме того, они работают с различными моделями принтеров и осуществляют выезд на место для диагностики и ремонта. Можете ознакомиться с их услугами на их сайте Greentex. Уверен, вам стоит обратиться к ним для профессиональной помощи с вашим принтером!   
 
 
Перейти в:
Фильтр: