Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Поддержка сайта > Где купить книгу?
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
klarissa
Дата: 19.05.2023
Время: 22:41
Сообщений: 118
  
Гарним варіантом саморозвитку є читання книг англійською мовою. Крім того, що читаєшь та збагачуєсь свій внутрішній світ так іще і англійську практикуєшь. Так би мовити поєднуєшь приємне з корисним. Я зараз читаю книжки Stephanie Garber англійською. Де купити книги цієї авторки, або інші книги англійською дивитись тут. Чудовий інтернет-магазин і ціни помірні.   
PowerBlack
Дата: 28.08.2023
Время: 19:42
Сообщений: 386
  
Я очень люблю азартные игры, особенно мне нравится играть на спортивных ставках. Приходится часто искать новые букмекерские конторы, ведь их часто блокируют. Недавно нашел сайт зеркало Мелбет 1xBet зеркало Здесь можно зарегистрироваться и играть в свое удовольствие. не боясь блокировок, это удобно и безопасно.   
viron
Дата: 01.11.2023
Время: 17:35
Сообщений: 114
  
Дітям обов'язково потрібно купувати якісні книги!    
ToplevStass
Дата: 02.11.2023
Время: 11:56
Сообщений: 304
  
Дітям обов'язково потрібно купувати якісні книги!

Та звичайно що так. І в цьому взагалі не повинно бути жодних сумнівів

 
 
Allezina
Дата: 03.11.2023
Время: 13:05
Сообщений: 302
  
Друзі, а хто мене може зорієнтувати по підручникам для середньої школи? Нам не усі видали, сказали докупати самостійно....    
ToplevStass
Дата: 04.11.2023
Время: 11:39
Сообщений: 304
  
Друзі, а хто мене може зорієнтувати по підручникам для середньої школи? Нам не усі видали, сказали докупати самостійно....
Ідентична і в нас ситуація в школі. Але добре, що хоч деякі видали....Минулого року ми взагалі усі підручники друкували самостійно, бо через війну видавництва цього взагалі не встигли зробити.... Цього року мені було зручно через сайт видавництва "Навчальна книга – Богдан" усі необхідні підручники для середньої школи замовити. Вигідні ціни, гарна якість та швидке доставлення замовлення. Тому і вам раджу такий варіант спробувати

 
 
 
 
Перейти в:
Фильтр: