Форум

  Поиск | Войти
Список форумов > Мода > Спортивная одежда
 
 
Перейти в:
Фильтр:
 
Оценка 0.0/5 (0 голосов)  
     
Автор Сообщение  
Balerina
Дата: 19.01.2022
Время: 11:04
Сообщений: 269
  
Я бы вам посоветовал качественную спортивную одежду приобретать в проверенных интернет магазинах.

Магазинов много, про какие конкретно вы говорите?



А какой марки вещи брать лучше? что думаете?

 
 
Mila
Дата: 19.01.2022
Время: 14:15
Сообщений: 347
  
Я бы вам посоветовал качественную спортивную одежду приобретать в проверенных интернет магазинах.

Магазинов много, про какие конкретно вы говорите?



А какой марки вещи брать лучше? что думаете?




Можно брендовые кроссовки PREMIATA https://charisma.ua/premiata такие выбрать. Они удобные, визуально смотрятся отлично, да и цена на них приемлемая. Для спорта они идеально подойдут, заниматься в таких комфортно будет.




 
 
Legrande
Дата: 28.11.2022
Время: 02:19
Сообщений: 83
  
коли моя дитина дуже захотіла на зиму собі в подарунок світшот дівчачий то я звичайно ж не могла їй відмовити і відразу ж на сайті 'Брендед' замовила їй потрібну річ по нормальній ціні і навіть з доставкою і що важливо для нас в період війни - від українських офіційних брендів там весь одяг    
Letova
Дата: 28.11.2022
Время: 19:18
Сообщений: 30
  
Якщо вас також цікавить і тактичний одяг , тоді можу вам порадити зайти на сайт інтернет магазину ASVERD. Вас здивує великий вибір тактичного одягу, взуття , та всього іншого. Ціни вас порадують не менше. Я вже багато разів робила покупки в цьому магазині, тому можу з упевненістю його вам радити. Вибір там дійсно хороший.    
Letova
Дата: 28.11.2022
Время: 19:19
Сообщений: 30
  
Якщо вас також цікавить і тактичний одяг , тоді можу вам порадити зайти на сайт інтернет магазину ASVERD. Вас здивує великий вибір тактичного одягу, взуття , та всього іншого. Ціни вас порадують не менше. Я вже багато разів робила покупки в цьому магазині, тому можу з упевненістю його вам радити. Вибір там дійсно хороший.    
Azana
Дата: 26.12.2023
Время: 20:29
Сообщений: 196
  
Удобная спортивная одежда.   
Azana
Дата: 26.12.2023
Время: 20:31
Сообщений: 196
  
Вражена дизайном та кольорами чоловічого спортивного костюма Адідас, який купила своєму чоловікові у подарунок. Він справжній фанат бренду Адідас і цей подарунок його порадував. Мені теж подобається як на ньому сидить цей спортивний костюм - гарно, та стильно.    
 
 
Перейти в:
Фильтр: